fbpx
Vryheidsfront Plus

KONTAK ONS

Leier: Dr. Pieter Groenewald
E-pos: leier@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Riley Wakeford
E-pos: rileyw@vfplus.org.za

Hoofsweep: Dr. Corné Mulder
E-pos: cornem@vfplus.org.za

Administratiewe Bestuurder: Wanda Marais
E-pos:
wanda@vfplus.org.za

Administratiewe Assistent: Riley Wakeford
E-pos: RileyW@vfplus.org.za

Kantoor: 021 403 8653

Fisieke Adres:
Goeie Hoop Gebou
Parlementstraat
Parlement
Kaapstad

Posadres:
Posbus 15
Kaapstad
8000

Provinsiale Leier: Mnr. Jaco Mulder
E-pos: jaco@vfplus.org.za

Kantoor: 012 772 4410
Email: gauteng@vfplus.org.za

Provinsiale Bestuurder: Juanita Marais
E-pos: juanita@vfplus.org.za

Pretoria Kantoor Fisieke Adres:
Charles de Gaullesingel 11
Hoëveld Kantoorpark – Blok 4
Hoëveld
Centurion
0184

Administratiewe Beampte: Anushka Boshoff
E-pos: anushka@vfplus.org.za

Westrand Kantoor Fisieke Adres:
Cecil Knightstraat 23
Krugersdorp Noord
Krugersdorp
1739

Administratiewe Beampte: Marie van Staden
Tel: 010 446 8882
E-pos: wesrand@vfplus.org.za

Midvaal Kantoor Fisieke Adres:
Eenheid A1
Lochstraat 56
Meyerton
1961

Tel: 016 362 0186
E-pos: vaaldriehoek@vfplus.org.za

Oosrand Kantoor Fisieke Adres:
Old Trafford Office Park
Leithstraat 167
Bartlett
Boksburg
1459

Administratiewe Beampte: Zurika Botha
Tel: 012 943 8638
E-pos: zurikab@vfplus.org.za

Emfuleni Kantoor Fisieke Adres:
Faraday Boulevard 84
CW6
Vanderbijlpark
1911

Administratiewe Beampte: Gertjie Oberholzer
Tel: 016 100 7051
E-pos: emfuleni@vfplus.org.za

PARLEMENTSLEDE

LP: Mnr. Jaco Mulder
E-pos: jaco@vfplus.org.za

LP: Mnr. Philip van Staden
E-pos: philip@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Conrad Prinsloo
E-pos: conrad@vfplus.org.za

LEDE VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Adv. Anton Alberts
E-pos: anton.alberts@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Michelé Strydom
E-pos: micheles@vfplus.org.za

LPW: Me. Amanda de Lange
E-pos: amandadl@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Herina Hamer
E-pos: herinah@vfplus.org.za

LPW: Mnr. Kobus Hoffman
E-pos: Kobus.hoffman@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Karien de Bruyn
E-pos: vaaldriehoek@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
Rissikstraat 43
Johannesburg
2000

Provinsiale Leier: Ms. Marcelle Maritz
E-pos: marcelle.maritz@vfplus.org.za

Kantoor: 015 590 7033
E-pos: limpopo@vfplus.org.za

Provinsiale Bestuurder: Mariëtte Roos
E-pos: marietter@vfplus.org.za

Fisiese adres:
124 Thabo Mbeki
Silverfern Kantoorpark
Suite 10
Mokopane
0601

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Ms. Marcelle Maritz
E-pos: marcelle.maritz@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
Mowaneng-gebou
Hans van Rensburgstraat 40
Polokwane
0699

Provinsiale Leier: Mnr. Werner Weber
E-pos: werner.weber@vfplus.org.za

Kantoor: 084 330 5566
E-pos: corne@vfplus.org.za

Fisieke adres::
Joubertstraat 35A 
Middelburg
1055

Posadres:
Posbus 222
Piet Retief
2380

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Mnr. Werner Weber
E-pos: werner.weber@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Rita van den Berg
E-pos: ritav@mpuleg.gov.za

Fisieke Adres:
Regeringsboulevard
Gebou 1
Riverside Park Ext 2
Mbombela
1200

Provinsiale Leier: Dr. Wynand Boshoff
E-pos: wynand.boshoff@vfplus.org.za

Kantoor: 067 405 6580
E-pos: davinad@vfplus.org.za

Orania Kantoor Fisieke Adres:
Saffierstraat 143
Orania
8752

Administratiewe Beampte: Davina Dupper
E-pos: davinad@vfplus.org.za

Garies Kantoor Fisieke Adres:
47 Namakwastraat
Garies
8220

Tel: 066 211 4141
E-pos: coeniec@vfplus.org.za

PARLEMENTSLID

LP: Dr. Wynand Boshoff
E-pos: Wynand.boshoff@vfplus.org.za

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Mnr. Danie Coetzee
E-pos: coetzeed@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
Eaglestraat 1
Nobengula uitbreiding
Galeshwe
Kimberley
8300

Provinsiale Leier: Mnr. Michal Groenewald
E-pos: groenewaldm@vfplus.org.za

Kantoor: 018 484 1086
E-pos: noordwes@vfplus.org.za

Klerksdorp Kantoor Fisieke Adres:
48 Buffelsdoornstraat
Eenheid 14 Buffelspark
Flamwood
Klerksdorp
2572

Administratiewe Beampte: Corene Prinsloo
E-pos: diensnw@vfplus.org.za

Potchefstroom Kantoor Fisieke Adres:
26 Holtzhausenstraat
Potchefstroom
2526

Administratiewe Beampte: Pali van der Linde
E-pos: palivdl@vfplus.org.za

Rustenburg Kantoor Fisieke Adres:
256 Beyers Naudé Laan
Rustenburg
2999

Administratiewe Beampte: Carla Rootman
E-pos: rustenburg@vfplus.org.za

PARLEMENTSLEDE

MP: Dr. Pieter Groenewald
E-pos: leier@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Riley Wakeford
E-pos: rileyw@vfplus.org.za

LP: Mnr. Michal Groenewald
E-pos: groenewaldm@vfplus.org.za

LP in die NRP: Mnr. Fanie du Toit
E-pos: dutoitf@vfplus.org.za

LEDE VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Mnr. Erns Kleynhans
E-pos: kleynhanse@vfplus.org.za

LPW: Mnr. De Wet Nel
E-pos: neldw@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Cornet van Tonder
E-pos: Cornet@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
3138 Lucas Mangope Snelweg
Eenheid 1
Mmabatho
2790

Provinsiale Leier: Mnr. Piet Mey
E-pos: piet.mey@vfplus.org.za

Kantoor: 072 226 0923
E-pos: ooskaap@vfplus.org.za

Provinsiale Koördineerder: Thea van der Linde
E-pos: thea@vfplus.org.za

Fisieke adres:
De Klerkstraat 5
Versending
6620

Posadres:
De Klerkstraat 5
Versending
6620

PARLEMENTSLID

LP: Mnr. Piet Mey
E-pos: piet.mey@vfplus.org.za

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Mnr. Jaco Burger
E-pos: jacob@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Phinda Mapetshana
E-pos: pmapetshana@ecleg.gov.za

Fisieke Adres:
Onafhanklikheidslaan
Bisho
5605

Provinsiale Leier: Mnr. Jan van Niekerk
E-pos: jan@vfplus.org.za

Kantoor: 051 430 1685
E-pos: vrystaat@vfplus.org.za

Administratiewe Beampte: Lorraine Venter
E-pos: vrystaat@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
49 du Plessisrylaan
Langenhovenpark
Bloemfontein
9301

Posadres:
Posbus 655
Bloemfontein
9300

PARLEMENTSLEDE

LP: Mnr. Wouter Wessels
E-pos: wouter@vfplus.org.za

LP: Me. Tammy Breedt
E-pos: tammy@vfplus.org.za

LP: Me. Heloīse Denner
E-pos: heloise@vfplus.org.za

LP in die NRP: Mnr. Adriaan de Bruyn
E-pos: adriaand@vfplus.org.za

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW Mnr. Armand Cloete
E-pos: armand@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Tersia van Staden-Laubscher
E-pos: tersia@vfplus.org.za

PROVINSIALE WETGEWER

Kantoor: 051 407 1104
E-pos: vfplus@fsl.gov.za
Faks: 051 430 7031

Fisieke adres:
Charlotte Maxexestraat 41
Southern Life Plaza-gebou
4de Vloer
Bloemfontein
9301

Provinsiale Leier: Dr. Corné Mulder
E-pos: cornem@vfplus.org.za

Kantoor: 074 999 6162
E-pos: weskaap@vfplus.org.za

Posadres:
Posbus 46079
Kernkrag
7440

PARLEMENTSLID

LP: Dr. Corné Mulder
E-pos: cornem@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent : Wanda Marais
E-pos: wanda@vfplus.org.za

LID VAN PROVINSIALE WETGEWER

LPW: Mnr. Peter Marais
E-pos: wklpw@vfplus.org.za

Persoonlike Assistent: Jayshreen Marais
E-pos: wanda@vfplus.org.za

Fisieke Adres:
Church Square 9
Parliamentstraat
Tweede Vloer
Kaapstad

HOOFKANTOOR

Kantoor: 0861 700 700
E-pos: plus@vfplus.org.za
WhatsApp: 0861 700 700

Fisieke Adres:
Blok 8 – Highveld Office Park
Charles de Gaullesingel 11
Highveld, Centurion

"*" indicates required fields

Naam*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Wil jy voortgaan in Afrikaans of Engels?

Kies hieronder.

Would you like to continue in English or Afrikaans?

Choose below.