Kontak ons

Hoofkantoor

Hoof Uitvoerende Beampte: Pieter de Necker

Hoof Operasionele Beampte: Pierre Ackermann

Hoof Administratiewe Beampte: Chanelle Erasmus

 

Fisiese adres: 

Highveld Office Park - Blok 8

Charles de Gaullesingel 11

Highveld

Centurion

Kantoor: 012 665 0564

E-pos: plus@vfplus.org.za

 

 

Posadres: 

Posbus 67391

Highveld

0169

 


Parlementskantoor

Leier: Dr Pieter Groenewald

 

 

Hoofsweep: Dr Corné Mulder

Landlyn: 021-403-8653

 

Fisiese adres:

Goeie Hoopgebou

Parlementstraat

Parlement

Kaapstad

 

Administratiewe assistent: Riley Wakeford

E-pos: rileyw@vfplus.org.za

 

Administratiewe bestuurder: Wanda Marais

E-pos: wanda@vfplus.org.za

 

Posadres:

Posbus 15

Kaapstad

8000


Gauteng

Leier: Mnr. Jaco Mulder

E-pos: jaco@vfplus.org.za

 

Provinsiale kantoor

012 772 4410

belsentrum@vfplus.org.za

 

Fisiese Adres:

Highveld Office Park

Blok 8

Charles de Gaulle-singel 11

Highveld

Centurion

Posadres:

Posbus 67391

Highveld Park

0169

 

Lede van provinsiale wetgewer:

Adv. Anton Alberts 

anton.alberts@vfplus.org.za

Amanda de Lange

amandadl@vfplus.org.za

 

Kobus Hoffman

kobus.hoffman@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

Stadsaal - h/v President- en Lovedaystrate

Johannesburg

 

 

 

 

Administratiewe assistent: Juanita Marais

Tel: 062 391 1804

E-pos: juanita@vfplus.org.za

 

Midvaal Kiesafdelingskantoor

Sekretaresse: Karien De Bruyn

Tel: 016 362 0186

E-pos: vaaldriehoek@vfplus.org.za 

Fisiese adres:

Eenheid A1-2,

Lochstraat 56

Meyerton

 

Emfuleni-kantoor

Hooforganiseerder: Gerda Senekal

Tel: 016 100 7051

E-pos: emfuleni@vfplus.org.za | gertjieo@vfplus.org.za

Fisiese adres:

84 Faraday Blvd.

CW6, Vanderbijlpark

 

Wesrand-kantoor

Tel: 010 446 8882

E-pos: wesrand@vfplus.org.za

Fisiese adres:

Cecil Knightstraat 23,

Krugersdorp Noord

Wesrand

 

Oosrand-kantoor:

Tel: 012 943 8638

E-pos: zurika@vfplus.org.za

Fisiese adres:

7A, 9de Laan

Northmead

Benoni

 

 

 

 


Limpopo

Provinsiale Leier en LPW: Me. Marcelle Maritz

Selfoon: 078 617 8682

E-pos: marcelle.maritz@vfplus.org.za | maritzm@limpopoleg.gov.za

 

Persoonlike assistent: Riaan Smith

E-pos: RiaanS@vfplus.org.za

Kontaknommer: 081 720 9899

 

 

 

Limpopo Provinsiale Kantoor:

Landlyn: 015-065 0170/0235

Fisiese Adres: 

Thabo Mbekirylaan 124

Silverfern Office Park

Suite 10

Potgietersrus

0601

 


Mpumalanga

Leier: Mnr Werner Weber

Selfoon: 084 652 9164

Epos: wlw@lantic.net

 

 

Sekretararis: Rita van den Berg

E-posadres: mpumalanga@vfplus.org.za

Kantoor: 013 766 4375

Fisiese adres:

Gebou 1

Government Boulevard

Riverside Park Ext 2

Mbombela, 1200

 

 


Noordkaap

Leier: Dr Wynand Boshoff

Selfoon: 074 166 5540

E-pos: navorsing@vfplus.org.za 

 

Provinsiale Kantoor

Davina Dupper - 067 405 6580

E-pos: DavinaD@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

Saffierstraat 143 

Orania

 

Garies Kiesafdelingkantoor

Coenie Coetzee 

066 211 4141 / 027 652 8705

E-pos: Coeniec@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

Namakwa 43, Garies

 

 

 

 

 

 

 

Member of provincial legislature: Danie Coetzee

Email: coetzeed@vfplus.org.za

 

Legislature office:

1 Eagle Street

Nobengula extension

Galeshwe

Kimberley


Noordwes

Leier: Mnr. Michal Groenewald

Selfoon: 079 409 8342

Epos: groenewaldm@vfplus.org.za  

 

 

Sekretaresse: Hedwig Groenewald

Kantoor: 018-4841086

Faks: 018-4841087

Epos: vfnnw@mwebbiz.co.za

 

Posadres:

Posbus 583

Stilfontein

2550


Oos-Kaap

Leier: Piet  Mey

Selfoon: 072 428 6103

Epos: pietmey1948@gmail.com

 

Posadres:

De Klerkstraat 5

Despatch

6620

Lid van die provinsiale wetgewer:  Theo Coetzee

Selfoonnommer: 082 822 3414

Epos: twcoetzee@vodamail.co.za


Vrystaat

Provinsiale leier: Mnr Jan van Niekerk

E-pos: jan@vfplus.org.za

Administratiewe assistent - Monique Rautenbach

Landlyn: 010 023 1268

 

Provinsiale kantoor

Administratiewe assistent - Lorraine Venter

Kantoor: 051-4301685

E-pos: vrystaat@vfplus.org.za

 

Fisiese adres - Provinsiale kantoor:

Du Plessisrylaan 49,

Langenhovenpark,

Bloemfontein,

9301

 

Posadres:

Posbus 655

Bloemfontein

9300

 

Lid van Provinsiale Wetgewer: Dévar Smit

E-pos: devarsmit@vfplus.org.za

 

Wetgewerkantoor

Administratiewe assistent - Tersia Van Staden-Laubscher

Kantoor: 051-4071104

E-pos: vfplus@fsl.gov.za

Faks: 051-4307031

 

Fisiese adres:

Charlotte Maxexestraat 41,

Southern Life Plaza-gebou, 4de vloer,

Bloemfontein,

9301

 

Posadres:

Posbus 655

Bloemfontein

9300

 

 

 

 

Parlementslede vir die Vrystaat:

Mnr. Wouter Wessels - LP

E-pos: wouter@vfplus.org.za / wouterww@gmail.com 

 

Me. Tammy Breedt - LP

E-pos: tammy@vfplus.org.za

 

Me. Heloïse Denner - LP

E-pos: heloise@vfplus.org.za

 

Mnr. Armand Cloete - LP in die NRP

E-pos: armand@vfplus.org.za

 

 

 


Weskaap

Leier: Dr Cornè Mulder

Epos: zemfira@mweb.co.za / weskaap@vfplus.org.za 

 

 

 

 

Organiseerder: Erika Botha-Rossouw

Selfoon: 072 195 6581

 

Epos: weskaap@vfplus.org.za 

 

Fisiese adres:

 

 

Posadres:

Posbus 46079

Kernkrag

7440

 

 


Stuur vir ons 'n boodskap

Dankie vir jou terugvoering