Kontak ons

Hoofkantoor

Algemene Sekretaris: Kol Piet Uys 

Selfoon: 082 774 6760

Kantoor: 012-6650564

Epos: info@vf.co.za

 

Fisiese adres: 

Highveld Office Park

Blok 8

Charles de Gaulle-singel 11

Highveld

Centurion

Sekretaresse: Ansie Slabbert

Faks: 012-6652420

Epos: hk@vf.co.za

 

Posadres: 

Posbus 67391

Higveld

0169


Parlementskantoor

Parlementêre Leier: Dr. Pieter Mulder

Hoofsweep: Dr Corné Mulder

Landlyn: 021-4033489

Faks: 021-4655861

Epos: dalien@vf.co.za

Epos: wanda@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

Kamer 514

5e Vloer

Marksgebou

Parlement

Kaapstad

 

Sekretaresse: Wanda Marais

 

Posadres:

Posbus 15

Kaapstad

8000


Gauteng

Leier: Adv. Anton Alberts

Epos: anton.alberts@prevoyance.co.za

Faks: 011-4985629

 

Administratiewe bestuurder: Neels Hattingh

Landlyn: 012-7706041

Epos: neels@vfplus.org.za

 

Fisiese Adres:

Highveld Office Park

Blok 8

Charles de Gaulle-singel 11

Highveld

Centurion

 

Posadres:

Posbus 67391

Highveld Park

0169

 

 

 

Sekretaresse: Christel Liebenberg

Kantoor: 011 498 5477

Epos: cliebenberg@gpl.gov.za

Faks: 011 498 5629

 

 


Limpopo

Leier: Neels du Preez

Selfoon: 082 877 2833

Landlyn: 014-7341813

E-pos: verapotgieterdupreez@gmail.com

 

Posadres:

Posbus 5020

Polokwane-Noord (Pietersburg)

0750

Personeel: Corrie en Johan Willemse

Kantoor: 015 297 5922

Faks: 015 297 0946

Epos: vfnprov@mweb.co.za

 


Mpumalanga

Leier: Mnr Werner Weber

Selfoon: 084 652 9164

Epos: wlw@lantic.net

 

Posadres:

Posbus 222

Piet Retief

2380

Sekretaresse: Heidie Weber

Kantoor: 017-8263850

Faks: 017-8260657

 


Noordkaap

Leier: Dr. Wynand Boshoff

Selfoon: 074 166 5540

Epos: navorsing@vfplus.org.za

 

Sekretaris: Jan Joubert

Selfoon: 079 637 2442

Epos: noordkaap@vfplus.org.za


Noordwes

Leier: Dr Pieter Groenewald

Selfoon: 083 627 4397

Epos: pjgr@vodamail.co.za

 

Fisiese Adres:

Jurista-gebou

H/v Brede- en Blydestrate

Stilfontein

Sekretaresse: Hedwig Groenewald

Kantoor: 018-4841086

Faks: 018-4841087

Epos: vfnnw@mwebbiz.co.za

 

Posadres:

Posbus 583

Stilfontein

2550


Oos-Kaap

Leier: Piet  Mey

Selfoon: 072 428 6103

Epos: piet.mey@vodamail.co.za

 

Posadres:

De Klerkstraat 5

Despatch

6620


Vrystaat

Leier: Mnr Jan van Niekerk

Epos: jan@vfplus.org.za

Sel: 083 743 2042

Landlyn: 058-6250064

 

Lid van Provinsiale Wetgewer: Mnr Wouter Wessels

Sel: 082 674 6670

Epos: wouter@vfplus.org.za

Epos: vrystaat@vfplus.org.za

 

Fisiese Adres: 

4de Vloer

Suid-vleuel

Southern Life Plaza

Maitlandstraat

Bloemfontein

 

 

 

 

Sekretaresse: Daleen Steyn

Kantoor: 051-4071104

Epos: DaleenS@fsl.gov.za

Faks: 051-4307031

 

Posadres: 

Posbus 655

Bloemfontein

9300


Weskaap

Leier: Dr Cornè Mulder

Epos: zemfira@mweb.co.za

 

Fisiese adres:

Marksgebou

5de Vloer

Parlement

Kaapstad

 

 

Sekretaresse: Erika Rossouw

Kantoor: 021-4033490

Faks: 021-4655861

Epos: erika@vfplus.org.za

 

Posadres:

Posbus 46079

Kernkrag

7440

 

 


Stuur vir ons 'n boodskap

Dankie vir jou terugvoering