Kontak ons

Hoofkantoor

Algemene Sekretaris: Me. Ansie du Plooy

Selfoon: 

Kantoor: 012-6650564

Epos: info@vf.co.za

 

Fisiese adres: 

Highveld Office Park

Blok 8

Charles de Gaulle-singel 11

Highveld

Centurion

Administratiewe Assistent: Chanelle Erasmus

Faks: 012-6652420

Epos: hk@vf.co.za

 

Posadres: 

Posbus 67391

Higveld

0169


Parlementskantoor

Leier: Dr Pieter Groenewald

Hoofsweep: Dr Corné Mulder

Landlyn: 021-4033489

Faks: 021-4655861

Epos: dalien@vf.co.za

Epos: wanda@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

90 Pleinstraat

8ste Vloer

Pleinstraat

Parlement

Kaapstad

 

Administratiewe assistent: Wanda Marais

 

Posadres:

Posbus 15

Kaapstad

8000


Gauteng

Leier: Mnr. Jaco Mulder

Epos: fjm@lantic.net 

 

Administratiewe bestuurder: Neels Hattingh

Landlyn: 012-7706041

Epos: neels@vfplus.org.za

Fisiese Adres:

Highveld Office Park

Blok 8

Charles de Gaulle-singel 11

Highveld

Centurion

Posadres:

Posbus 67391

Highveld Park

0169

 

Lid van provinsiale wetgewer: Philip van Staden

Tel: 011-4985632

E-pos: pvanstaden@gpl.gov.za

Faks: 011-4985629

Sel: 060 5564 347

Fisiese Adres:

Stadsaal - h/v President- en Lovedaystrate, Johannesburg

 

Midvaal-kantoor:

Sekretaresse: Karien de Bruyn

Tel: 016-3620186

E-pos: vaaldriehoek@vfplus.org.za

Fisiese Adres:

Boet Krugerstraat 47, Meyerton

 

Emfuleni-kantoor:

Hooforganiseerder: Gerda Senekal

Tel: 016-9310925

E-pos: emfuleni@vfplus.org.za

Fisiese Adres:

Attie Fouriestraat

Concorde-gebou

2de Vloer, Kamer 28

Vanderbijlpark

 

 

 

Administratiewe assistent: Christel Liebenberg

Kantoor: 011-4985477

Epos: cliebenberg@gpl.gov.za

Faks: 011-4985629

 

 

 

 


Limpopo

Leier: Me. Marcelle Maritz

Selfoon: 078 617 8682

E-pos: marcelle.maritz@vfplus.org.za

 

 

 

 


Mpumalanga

Leier: Mnr Werner Weber

Selfoon: 084 652 9164

Epos: wlw@lantic.net

 

 

Sekretaresse: Karl Weber

E-posadres: vfplusmp@gmail.com

Kantoor: 017-8263850

Faks: 017-8260657

Posadres: 

Posbus 222

Piet Retief

2380

 


Noordkaap

Leier: Dr Wynand Boshoff

Selfoon: 074 166 5540

Epos: navorsing@vfplus.org.za 

 

 


Noordwes

Leier: Mnr. Michal Groenewald

Selfoon: 079 409 8342

Epos: groenewaldm@vfplus.org.za  

 

 

Sekretaresse: Hedwig Groenewald

Kantoor: 018-4841086

Faks: 018-4841087

Epos: vfnnw@mwebbiz.co.za

 

Fisiese adres:

Jurista-gebou

H/v Brede- en Blydestrate

Stilfontein

 

Posadres:

Posbus 583

Stilfontein

2550


Oos-Kaap

Leier: Piet  Mey

Selfoon: 072 428 6103

Epos: pietmey1948@gmail.com

 

Posadres:

De Klerkstraat 5

Despatch

6620


Vrystaat

Leier: Mnr Jan van Niekerk

Epos: jan@vfplus.org.za

Sel: 083 743 2042

Landlyn: 058-6250064

 

Parlementslid vir die Vrystaat: Mnr. Wouter Wessels

Sel: 082 674 6670

E-pos: wouterw@vfplus.org.za / wouterww@gmail.com 

 

Lid van Provinsiale Wetgewer: Me. Tammy Wessels

Sel: 082 490 6663

Epos: tammy@vfplus.org.za

 

 

 

 

 

Administratiewe assistent: Mare-Lize Wewege

Kantoor: 051-4071104

Epos: vfplus@fsl.gov.za

Faks: 051-4307031

 

Fisiese adres:

 

Posadres: 

Posbus 655

Bloemfontein

9300


Weskaap

Leier: Dr Cornè Mulder

Epos: zemfira@mweb.co.za / wanda@vfplus.org.za 

 

 

 

 

Organiseerder: Erika Rossouw

Kantoor: 021-4033490

Faks: 021-4655861

Epos: erika@vfplus.org.za

 

Fisiese adres:

90 Pleinstraat

8ste Vloer

Pleinstraat

Parlement

Kaapstad

 

Posadres:

Posbus 46079

Kernkrag

7440

 

 


Stuur vir ons 'n boodskap

Dankie vir jou terugvoering